ایده های کار در منزل و راه اندازی کسب و کار اینترنتی

اگر قصد مالکیت و اداره مشاغلی را دارید ، ممکن است در مورد مواردی مانند اجاره املاک و مستغلات تجاری ، رفت و آمد به یک دفتر کار یا مدیریت کارمندان فکر کنید. اما با ظهور مشاغل خانگی ، افراد بیشتری در حال کشف روش هایی برای استفاده از کار از راه دور برای پیگیری کارآفرینی هستند که دفتر کارشان در خانه است. در دنیای متصل امروز که فناوری به ما امکان انعطاف پذیری بیشتر در نحوه و محل کار ما را می دهد ، مشاغل مستقر در خانه به اشکال مختلف در می آیند. بعضی از شما نیاز به تبدیل یک اتاق اضافی به یک انبار کوچک برای محصولات دارند ، در حالی که برخی دیگر را می توان بصورت کاملاً آنلاین اجرا کرد. اما به طور کلی ، می توانید این نوع مشاغل را با استفاده از فضای موجود و امکانات خود شروع کنید. فهرست مطالب چه چیزی باعث ایجاد مشاغل خانگی می شود:

جوانب مثبت و منفی 13 ایده کار در منزل مستقر در خانه که امروز می توانید شروع کنید یک ایده مشاغل خانگی پیدا کنید که برای شما مناسب باشد چه چیزی باعث ایجاد مشاغل خانگی می شود: جوانب مثبت و منفی مشاغل مستقر در خانه یک سرمایه گذاری است - چه به صورت تمام وقت یا بصورت همزمان کار می کند - که می توانید با استفاده از خانه خود به عنوان پایگاه عملیاتی خود شروع و فعالیت کنید. چند مشاغل مستقر در خانه ، به ویژه مشاغل مستقر در بازار که به صورت آنلاین فروش می کنند و موجودی زیادی را خریداری نمی کنند و کالاهای زیادی را در اختیار شما قرار نمی دهند ، حتی بدون نیاز به اتصال به خانه می توانند حتی در حین حرکت نیز اداره شوند. به طور طبیعی ، هنگام تصمیم گیری در مورد مناسب بودن مشاغل خانگی ، موافقان و مخالفانی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. طرفداران: مشاغل کم سرمایه دارای هزینه های سربار کمتری (مانند هزینه انبارداری) ، به علاوه کسر احتمالی مالیات که می توانید مطالبه کنید. گزینه فروش محصولات یا خدمات به صورت محلی یا بین المللی.

تعادل انعطاف پذیر بین زندگی و زندگی ، که اگر مثلاً پدر یا مادر خانه نشین یا بازنشسته باشید ، ایده آل است. شما می توانید یک مشاغل خانوادگی ایجاد کنید که روابط شما یا همسرتان در صورت لزوم بتواند از آن استفاده کند. موارد منفی: برای حمایت از نیازهای مشاغل خود ممکن است لازم باشد که فضای خانه خود را تبدیل کنید (به عنوان مثال ، نگهداری موجودی کالا ، ایجاد دفتر کار در خانه یا ذخیره سازی تجهیزات). چالش می تواند انجام این کار بدون برهم زدن زندگی شما در خانه باشد. شما هنوز هم باید از مقررات مربوط به مشاغل موردنظر خود پیروی کنید (به عنوان مثال ، اگر می خواهید محصولات غذایی یا مجوز / مجوز نگهداری موجودی کالا را بفروشید ، ممکن است نیاز به اجاره آشپزخانه تجاری داشته باشید). ممکن است تجارت شما از خانه شما پیشی بگیرد و شما را مجبور به اجاره فضای اضافی و استخدام کارمندان کند. کار در خانه آزادی زیادی به شما می دهد ، اما همچنین می تواند تنها باشد.

اگر از بودن در کنار دیگران لذت ببرید این ممکن است دشوار باشد. 13 ایده مشاغل مستقر در خانه که امروز می توانید شروع کنید اگرچه راه های زیادی برای شروع مشاغل خانگی وجود دارد ، اما در زیر برخی از نزدیک ترین راه ها برای ایجاد مشاغل خانگی برای خود ذکر شده است: محصولات را به صورت عمده بخرید و به صورت آنلاین بفروشید فروش محصولات خانگی فروشگاه dropshipping راه اندازی کنید یک کار چاپی بر اساس تقاضا را شروع کنید خدمات آنلاین ارائه دهید کلاسهای آنلاین آموزش دهید خدمات یا تخصص خود را تولید کنید مخاطبانی را افزایش دهید که می توانید از آنها درآمد کسب کنید یک تجارت الکترونیکی موجود بخرید تجارت جعبه اشتراک را شروع کنید با حیوانات خانگی درگیر شوید فروش موارد ناخواسته بازی های ویدیویی بازی کنید آماده ایجاد اولین مشاغل خود هستید؟ دوره آزمایشی رایگان 14 روزه Shopify خود را شروع کنید - نیازی به کارت اعتباری نیست. آدرس ایمیل آدرس ایمیل خود را وارد کنید 1. محصولات را به صورت عمده بخرید و به صورت آنلاین بفروشید خرید محصولات به صورت عمده بسیاری از مشاغل بر روی مفهوم ساده واردات محصولات به صورت عمده و فروش آنها به صورت منفرد برای کسب سود تمرکز دارند. شاید شما اخیراً به خارج از کشور سفر کرده اید و با محصولات منحصر به فردی روبرو شده اید که به راحتی در بازار شما موجود نیستند ، اما اشتهای آن را حس می کنید. یا شاید شما در بازار طاقچه ای صفر شده اید و می دانید که چگونه می توانید خدمات خود را در این بازار بیابید.

در هر صورت ، اگر این محصولات نسبتاً آسان ذخیره و حمل شوند ، ممکن است ایده های تجاری مستقر در خانه را در دست داشته باشید. حتی در ابتدا می توانید از خانه خود به عنوان نمایشگاه برای فروش محلی استفاده کنید و به شما امکان می دهد با فضای ذخیره سازی اضافی و کارمندان با اعتبار سنجی ایده خود و افزایش فروش ، فضای کار خود را گسترش دهید. بدین ترتیب شرکت طراحی آرتمیس شروع به کار کرد. "من در انتهای جنوبی بوستون زندگی می کردم و اتاق نشیمنم را پر از این محصولات داشتم. اگر دیگران بخواهند چیزی را ببینند یا چیزی را امتحان کنند ، می توانم به آنها برگردم و من اولین فروشم را از این طریق انجام دادم. " میلیسنت آرمسترانگ ، شرکت طراحی آرتمیس 2. فروش محصولات خانگی محصولات خانگی بفروشید اگر خودتان سازنده هستید (یا شخصی را می شناسید) ، فکر کنید که آن سرگرمی را به یک تجارت تبدیل کنید. حتی اگر مجبور باشید محصولات خود را در جای دیگری - در استودیو ، آشپزخانه تجاری یا کارگاه تولید کنید - ممکن است بتوانید آنها را در خانه خود ذخیره کرده و بفروشید. وقتی توانایی کنترل تقریباً هر جنبه از کالاهایی که می فروشید را دارید ، می توانید با هدف قرار دادن تقاضا در بازار ، آنها را مقرون به صرفه تر کنید ، کیفیت آنها را بهبود ببخشید و یا آنها را برای مخاطبان خاص تهیه کنید. جاش پیگفورد پیش از این در یک استارتاپ تجزیه و تحلیل تجاری مشاغل خانگی پر رونقی داشت ، اما می خواست راهی پیدا کند تا عضلات خلاق خود را کاهش دهد. او چاپگرهای آبدار را در خانه با چاپگر سه بعدی خود

ماشین های کاشت ، زیر لیوانی و سایر میزهای کوچک میز را حمل می کند. سرو و بادبان چه انتخاب خود را در بازاری مانند Etsy انتخاب کنید و چه ویترین فروشگاه مارک خود را بسازید ، فروش خلاقیت های شما راهی عالی برای به اشتراک گذاشتن اشتیاق خود با دیگران و کسب درآمد نیز است. فقط مراقب مقررات مربوط به محصولاتی باشید که مشتریان می خورند یا روی پوست خود می گذارند. این منابع را برای راه اندازی مشاغل مستقر در خانه و فروش محصولات دست ساز بررسی کنید: نحوه فروش شمع نحوه راه اندازی تجارت جواهرات نحوه فروش آنلاین آرایش نحوه فروش آنلاین هنر نحوه فروش مواد غذایی بصورت آنلاین نحوه راه اندازی خط لباس طرز تهیه سنجاق مینا از همه بهتر ، تولید محصولات خود ضروری نیست. هنگامی که برای مقیاس سازی آماده شدید ، می توانید برای کمک به تولید فرآیند و کارمندان جدیدی ایجاد کنید.

3. یک فروشگاه dropshipping راه اندازی کنید عکس طبیعت بی جان محصولات آشپزخانه در پس زمینه آبی کمرنگ. تخته های برش چوب روستیک ، ظروف کوچک نمک و فلفل سرامیکی و یک ظرف سرامیکی برای ظروف. تا کنون ، ما ایده های تجاری را که نیاز دارید موجودی خود را در خانه خود نگه دارید ، پوشش دادیم. اما ایده های مختلفی برای تجارت آنلاین وجود دارد که نگرانی در مورد موجودی کالا و حمل و نقل را شامل نمی شود. این مشاغل از یک مدل dropshipping استفاده می کنند ، جایی که شخص ثالث محصولات شما را از طرف شما تولید ، ذخیره و حمل می کند و مسئولیت اصلی شما بازاریابی و خدمات به مشتری است. مارک کودکان Finer & Dandy نمونه ای از مشاغل مستقر در خانه است که از dropshipper استفاده می کند. موسس کورتنی وایت این شرکت را در جستجوی راهی برای کسب درآمد از خانه بدون صرف وقت زیاد برای ارائه خدمات به مشتریان راه اندازی کرد. آن زمان بود که او کشف کرد حالا ، او هر روز ساعت 4 صبح بیدار می شود تا قبل از رفتن به شغل روزانه ، کار خود را در زمینه رها سازی انجام دهد. ریزتر و شیک پوش تأمین کننده خرید و فروش شما می تواند محلی یا خارج از کشور باشد ، اما شما باید اطمینان حاصل کنید که تأمین کننده ای پیدا می کنید که بتوانید به او اعتماد داشته باشید تا به طور مداوم تجربه مشتری عالی پس از فروش را ارائه دهد. همیشه دقت خود را انجام دهید در غیر این صورت ممکن است اعتبار کسب و کار خود را به خطر بیندازید. حتی برنامه های Shopify مانند Oberlo نیز وجود دارند که می توانند شما را با تامین کنندگان متصل کنند تا ضمن ساده سازی تحقق سفارشات ، محصولات را به فروشگاه خود وارد کنند. در وهله اول ، dropshipping شامل تبدیل شدن به توزیع کننده محصولات شخص ثالث ، هزینه های بازاریابی (هم از نظر مالی و هم از نظر زمانی) می شود تا در هنگام فروش به شما حاشیه بدهد.

در بسیاری از موارد ، این می تواند کالاهای شما را به کالایی با فرصت محدود برای نام تجاری تجربه مشتری تبدیل کند. خوشبختانه ، چند روش مختلف وجود دارد که می توانید همچنان رقابت کنید ، حتی اگر کالاهای شما در بازاری که می فروشید کمبود نداشته باشید: محصولات مربوط به تأمین کنندگان مختلف را برای ایجاد فروشگاهی که طیف خاصی را ایجاد می کند ، پخت و پز کنید. از طریق محتوای با کیفیت و خدمات به مشتری رقابت کنید و ارزشی فراتر از محصولات خود ایجاد کنید. منطقه کم محصولی از جهان را هدف قرار دهید. (حتما به هزینه حمل و نقل خود توجه داشته باشید.) مخاطبان جدید را با همان محصولات هدف قرار دهید (به عنوان مثال کفش های LED را می توان برای شرکت کنندگان در جشنواره موسیقی یا دونده ها به بازار عرضه کرد). اگر می خواهید در مورد راه اندازی یک کار بازپرداخت بیشتر بدانید ، حتماً راهنمای نهایی Dropshipping را بررسی کنید. نماد الگو وبینار رایگان: نحوه شروع کار با Dropshipping در سال 2020 بیاموزید که چگونه محصولات پر حاشیه را پیدا کنید ، آنها را به فروشگاه خود اضافه کنید و فروش را سریع شروع کنید.

4- یک کار چاپی بر اساس تقاضا را شروع کنید چاپ برحسب تقاضا با استفاده از یک مدل مشابه تخلیه ، مشاغل چاپی بر اساس تقاضا شما را ملزم به نگهداری موجودی کالا یا حمل کالای خودتان نمی کنند. چاپ بر اساس تقاضا حتی انعطاف پذیری بیشتری برای سفارشی سازی محصولات دارای برچسب سفید با طراحی خلاقانه خود به شما ارائه می دهد. ربکا لی فانک The Outrage ، یک نام تجاری پوشاک فعال حقوق زنان است که طرح های تی شرت چاپی را از خانه خود به فروش می رساند. این تجارت بخشی از سود خود را به نام Planned Parenthood به نام دونالد ترامپ اهدا می کند. کمپین راه اندازی وی ویروسی شد و خشم به یک تجارت الکترونیکی پر رونق تبدیل شد. خشم محصولات چاپی درخواستی دیگری نیز وجود دارد که می توانید بفروشید: بسته به تأمین کننده ای که برای کار انتخاب می کنید ، کتاب ، کلاه ، کوله پشتی ، پتو ، بالش ، لیوان ، کفش ، کاپوت ، کیف گوشی ، ساعت و غیره بسیاری از مشاغل چاپی بر اساس تقاضا بر ارائه یک طیف خاص یا بهتر از آن ، یک هویت مشترک تمرکز دارند. چه افرادی علاقه و اشتیاق به اشتراک گذاری دارند؟ درباره خودت چی؟ از صاحبان حیوانات خانگی گرفته تا وگان ها تا گیمرها ، جوامع پرشور زیادی وجود دارد که می توانید برای آنها محصولی ایجاد کنید. اگر مهارت طراحی دارید ، می توانید طرح های خود را ایجاد کنید. اما در غیر این صورت ، شما همیشه می توانید استعداد مورد نیاز خود را استخدام کنید.

برای آشنایی کامل با نحوه چاپ بر روی تقاضا و چگونگی شروع کار ، حتماً دوره ویدیویی ما را در آکادمی Shopify شرکت کنید. 5. خدمات آنلاین ارائه دهید خدمات شروع به فروش در خانه حتی از محصولات ساده تر از محصولات هستند ، اما چالش اختصاص زمان محدود شماست. "وقت پول است" هرگز واقعی تر از زمانی نیست که یک شرکت مبتنی بر سرویس را اداره می کنید

ss متخصصان خلاق ، مانند طراحان یا بازاریاب ها ، ممکن است مستقل باشند یا با شرکت های دیگر مشورت کنند ، و چندین مشتری را دستکاری کنند ، اغلب از راه دور از دفتر خانه خود با مسافرت های گاه به گاه. دیگران ممکن است براساس قرار ملاقات و رزرو کار کنند تا خدمات خود را مستقیماً به افراد ارائه دهند. ایده های مشاغل خانگی مبتنی بر خدمات عبارتند از:

تمیز کردن خانه نوشتن مستقل آموزش شخصی کمک مجازی سگ قدم زدن بازار یابی طراحی مشاغل مستقر در خدمات معمولاً برای یافتن مشتریانی مناسب نیاز به مراجعه گسترده به شبکه و مراجعه دهان به دهان دارند اما مشتریان راضی احتمالاً با گذشت زمان خدمات شما را حفظ می کنند. به همین دلیل ، لزوماً نیازی به تعداد زیادی مشتری ندارید تا بتوانند به خوبی کار کنند ، همانطور که برای یک تجارت مبتنی بر محصول نیاز دارید. بسته به خدماتی که ارائه می دهید ، تعداد معدودی مشتری با کیفیت می توانند برای تأمین هزینه تمام وقت خود در هنگام کار در خانه کافی باشند. 6. کلاسهای آنلاین آموزش دهید کلاسهای آنلاین کریس کری ، یکی از بنیانگذاران MAPerformance ، تجارت قطعات و خدمات خودرویی خود را از راحتی خانه آغاز کرد. وی ابتدا با آموزش نكات مربوط به تعمیر و نگهداری و تعمیر اتومبیل به كاربران آنلاین در تالارها گفتگو كرد. پس از کسب تخصص و اعتماد ، افراد برای خرید قطعات به سایت تجارت الکترونیک وی مراجعه کردند.

عملکرد اگر مهارت آموختنی دارید ، نه تنها می توانید این دانش را در انجمن ها به اشتراک بگذارید تا نام خود را به گوش دیگران برسانید ، بلکه می توانید آن را به کلاس های آنلاین تبدیل کنید. مخاطبان تقریباً در مورد هر مهارت مطلوب ، اعم از انگلیسی به عنوان زبان دوم ، بازاریابی پیشرفته یا هک های روزمره تعمیر و نگهداری منزل ، وجود دارند. If I Made کلاسهای آموزش مشاغل خانگی امیلی نیومن به متخصصان خلاق است. وقتی کلاس ها را بصورت آنلاین تدریس می کنید ، نه تنها انعطاف پذیری لازم را برای انجام آن از خانه دارید ، بلکه می توانید آموزش و آموزش زنده یا از قبل ضبط شده را نیز انتخاب کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید دوره های زنده را با نرخ حق بیمه ارائه دهید ، در حالی که مشتریان می توانند جلسات ضبط شده را با قیمت تخفیف خریداری کنند. این همان کاری است که یگی ساریان ، بنیانگذار Yegi Beauty ، با تجارت خود انجام می دهد. وی پس از تاسیس یک مارک زیبایی آنلاین موفق ، استعدادهای خود را به درآمد منفعل تبدیل کرد. اکنون ، کارآفرینان مشتاق می توانند کلاس های مژه را خریداری کنند تا مهارت خود را شروع کنند و آن را به عنوان یک سرویس در تجارت خود اضافه کنند. کلاسها هم بصورت آنلاین و هم حضوری برگزار می شود. همچنین می توانید اندازه و طول کلاس را انتخاب کنید. اگر گروه های کوچک یا حتی تن به تن را دوست دارید ، تدریس خصوصی ، راهنمایی یا مغز متفکر را در نظر بگیرید. اگر گروه های بزرگتر را دوست دارید ، جلسات و دوره های آموزشی بزرگتری را انجام دهید. یک جلسه یک بار در کل روز ، یک ساعت در هفته یا جایی بین آن آموزش دهید. علاقه ای به تعامل انسانی ندارید؟ یک دوره کاملاً بارگیری برای خرید ایجاد کنید. آنچه شما نیاز دارید محتوا است ، خواه یک مرور ویدیویی ، الگوها ، مقالات یا نحوه استفاده باشد. هنگامی که دانش آموزان را از طریق مطالب رد می کنید ، از یک ابزار ضبط صفحه مانند ScreenFlow برای ضبط صفحه و صدا استفاده کنید. از هر راهی که آن را برش بزنید ، آموزش آنلاین ایده سودآوری مشاغل خانگی است زیرا به سربار کم نیاز دارد - فقط سرمایه گذاری در زمان.

7. خدمات یا تخصص خود را تولید کنید از نزدیک دستانی که یک کیک صورتی کم رنگ را در پس زمینه آبی کم رنگ می پوشانند. همانطور که ما در حال حاضر بحث کردیم ، یکی از بزرگترین نقاط ضعف در راه اندازی یک کسب و کار مبتنی بر خدمات این است که شما صرفا برای وقت ، مهارت و تلاش خود پرداخت می کنید. امیلی نیومن از If I Made کلاسهای خود را در دوره های دیجیتال تولید کرد ، ضبط های جلسات زنده خود را بسته بندی و با نرخ کمتری به فروش رساند. "تولید" خدمات شما - ایجاد محصولات فیزیکی یا دیجیتال که تخصص شما را بسته بندی می کند و خدماتی را که ارائه می دهید ساده و یا تکمیل می کند - می تواند جریان درآمد اضافی به تجارت شما اضافه کند. شما می توانید مشتری های فعلی خود را برآورده کنید یا حتی مشتری هدف جدیدی را در همان فضا پیدا کنید.

https://www.shopify.com